Adres:

ul. Lwowska 1A

15-252 Białystok

Telefon:

85-732-87-44

Telefon:

662-008-848

E-Mail:

biuro@artros.pl

 

O nas

 

Artros Rehabilitacja ma swoje początki w 2004 r. Jest nowoczesną firmą, stale podnoszącą standardy swoich usług. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu:

  • Kinezyterapii, terapii manualnej, terapii tkanek miękkich, masażu leczniczego i fizykoterapii.
  • Rehabilitacja po zabiegach naprawczych kolana ,barku, stawu biodrowego, ścięgna Achillesa itd.
  • Rehabilitacja po artroskopii stawu biodrowego.
  • Rehabilitacja w zespołach bólowych kręgosłupa.
  • Terapia manualna kręgosłupa i stawów, terapia tkanek miękkich, masaż leczniczy, drenaż limfatyczny.
  • Zabiegi z zakresu elektroterapii, elektrostymulacja, galwanizacja, jonoforeza, prądy interferencyjne, prądy TENS, elektroforeza ,ultradźwięki.
  • Terapia falą uderzeniową , wibroterapia na profesjonalnym urządzeniu medycznym.
  • Usprawnianie w koncepcji PNF
  • Proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu.

W swojej pracy kierujemy się dobrem pacjenta, by szybko odzyskał sprawność i pozbył się bólu. Wykonujemy szereg specjalistycznych zabiegów stosując najnowsze metody terapeutyczne m. in. PNF, McKenzi, Medycyna Ortopedyczna Dr. J. H. Cyriax”a, terapię manualną wg, M. Kaltenborna, Kinesiotaping i inne. Nasz personel to wykwalifikowani i doświadczeni fizjoterapeuci stale podnoszący swoje kwalifikacje w najlepszych krajowych ośrodkach dydaktycznych m. in. Profi_Medical w Sosnowcu, Carolina Medical Center w Warszawie, Reha Plus Edukacja w Krakowie. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie Astar-ABR, Habys, Gymna

Współpraca

Dzięki współpracy lekarzy i fizjoterapeutów zapewniamy bezpieczny i kompleksowy program odzyskiwania sprawności ruchowej.

www.ortim.com.pl

www.profi-medical.pl

www.medspine.pl

www.redo.org.pl

Nasza misja

W swojej pracy kierujemy się dobrem pacjenta, by szybko odzyskał sprawność i pozbył się bólu.

Jakość świadczeń

Wykonujemy szereg specjalistycznych zabiegów stosując najnowsze metody terapeutyczne m. in. PNF, McKenzi, Medycyna Ortopedyczna Dr. J. H. Cyriax”a, terapię manualną wg, M. Kaltenborna, Kinesiotaping i inne.

Doświadczony personel

Nasz personel to wykwalifikowani i doświadczeni fizjoterapeuci stale podnoszący swoje kwalifikacje w najlepszych krajowych ośrodkach dydaktycznych m. in. Profi_Medical w Sosnowcu, Carolina Medical Center w Warszawie, Reha Plus Edukacja w Krakowie.

Profesjonalny sprzęt

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie Astar-ABR, Habys, Gymna

Nasz zespół

Andrzej Niewiński

Andrzej Niewiński

Fizjoterapueta Ortopedyczny

Dyplomowany Międzynarodowy Terapeuta Medycyny Ortopedycznej. Certyfikowany terapeuta metody PNF, pedagog – asystent w Klinice Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Kierownik Pracowni Terapii Manualnej i Masażu Leczniczego. Członek ESSKA (European Society of Sports Traumatology Knee Surgery and Arthroscopy), Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji oraz Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej w Warszawie. Zawody medyczne wymagają ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności, toteż stale uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach, podnosząc swoje kwalifikacje zarówno naukowe jak i praktyczne. Specjalizuje się w rehabilitacji: kolana i st. ramiennego po zabiegach naprawczych, stawu biodrowego – uszkodzenia typu CAM i PINCER i schorzeń kręgosłupa. 23 lata doświadczenia zawodowego w pracy z pacjentami.

Piotr Bitdorf

Piotr Bitdorf

Fizjoterapeuta

Dyplomowany fizjoterapeuta. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Nauczyciel w Szkole Policealnej Nr.1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu koncepcji Terapii Manualnej oraz Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji. Specjalizuje się w rehabilitacji zachowawczej i pooperacyjnej stawu kolanowego, skokowego i biodrowego. Doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentem od 2001r.

Adam Augustynowicz

Adam Augustynowicz

Fizjoterapueta

Mgr. fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Terapeuta manualny z międzynarodowym certyfikatem Maitland. Ukończone kursy: Masaż tkanek głębokich, terapii uwalniania punktów spustowych powięzi i HVLA, manipulacje krótkodźwigniowe.

Sebastian Ejsmont

Sebastian Ejsmont

Fizjoterapeuta

Mgr fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Stale podnoszący kompetencje, by efektywnie pomagać pacjentom w powrocie do sprawności. Pasjonat sportu z doświadczeniem na koszykarskim boisku. Ukończone kursy to m.in. masaż tkanek głębokich i rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, terapia manualna Mulligan Concept (A+B).

Karol Godlewski

Karol Godlewski

Fizjoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Uczestnik kursów m.in. metody Mulligana, terapii punktów spustowych, IASTM, flossing. Ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Specjalizuje się w rehabilitacji zachowawczej i pooperacyjnej stawu kolanowego i kręgosłupa. Doświadczenie w pracy zawodowej z pacjentem od 2016r.

Edyta Szczęsna-Bitdorf

Edyta Szczęsna-Bitdorf

Fizjoterapueta

Dyplomowana fizjoterapeutka. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydgiera w Bydgoszczy. Nauczyciel masażu i anatomii palpacyjnej w Szkole Policealnej Nr. 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku. Uczestnik szeregu szkoleń i kursów doskonalących pracę z pacjentem. Specjalizuje się w rehabilitacji zachowawczej i pooperacyjnej ręki, stawu łokciowego i skokowego oraz w manualnym drenażu limfatycznym. Doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentem od 2001 r.

Michał Marciniak

Michał Marciniak

Fizjoterapeuta

Mgr. fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Realizuje kurs terapii manualnej wg. szkoły Niemieckiej, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Ukończone kursy: Masaż Tkanek Głębokich, techniki rozluźniania powięziowego w terapii kręgosłupa. Miłośnik sportu, przede wszystkim piłki nożnej.

Karol Zadrożny

Karol Zadrożny

Fizjoterapeuta

Mgr. fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Terapeuta manualny z międzynarodowym certyfikatem Maitland. Ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Ukończone kursy: Masaż Tkanek Głębokich z technikami rozluźniania mieśniowo-powięziowego kurs koncepcji PNF, kinesiotaping. Na codzień zawsze uśmiechnięty. Interesuje się piłką nożną Europejską oraz historią.

Iwona Chrostowska

Iwona Chrostowska

Rejestratorka Medyczna

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Odpowiada za pierwszy kontakt z pacjentem i obsługę biurową.